BEYAZ YAKA İNSAN KAYNAKLARI

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Güvenle, geleceği tasarlıyoruz…

PERSONEL
SEÇME YERLEŞTİRME

Beyaz Yaka İnsan Kaynakları

BORDROLAMA
HİZMETLERİ

Beyaz Yaka İnsan Kaynakları

EĞİTİM
DANIŞMANLIĞI

Beyaz Yaka İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI
YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Beyaz Yaka İnsan Kaynakları

Beylikdüzü İş İlanları

Beylikdüzü İstanbul’un planlı olarak gelişen ilçelerinden biridir. 2000’li yıllardan sonra İstanbul’un değişik bölgelerinden göç almış nüfusu hızla artmış, aynı zamanda artmaya devam etmektedir. 315.000’den fazla kişinin yaşadığı Beylikdüzü’nde yapılan araştırmalara göre nüfusunun büyük bir bölümü iyi eğitim almış nitelikli kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Beylikdüzü, lokasyon olarak E5 karayolunun kenarında olması nedeniyle birçok sektörde faaliyet gösteren çeşitli büyük firmaların tercih ettiği yerlerden birisi olmuştur. Özellikle bir yaşam merkezidir.

Beylikdüzü ilçesi aynı zamanda şehir merkezi ile olan bağlantılarıyla da cazibe merkezi olmaya devam etmektedir. Böylelikle İstanbul’un değişik yerlerinde oturan insanların da iş aramak için tercih ettiği yerlerden biri haline gelmiştir. Ayrıca Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgelerin de mobilya, kimya, ilaç, inşaat malzemesi gibi birçok üretim tesisi mevcuttur. Bununla birlikte, Gürpınar’da yapılan Balık Hali özellikle modern binasıyla dikkat çekmekte ve tüm İstanbul’a hizmet vermeye devam etmektedir. Ek olarak Beylikdüzü başka bir deyişle büyüyen, gelişen bir semttir. Dahası bir yatırım merkezidir.

Beylikdüzü İş İlanları sahibinden

Ayrıca ilçemizde bulunan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Uluslararası olarak yapılan fuarlara güvenilir bir şekilde ev sahipliği yapmaktadır. Başka bir deyişle Tüyap Fuar Merkezi farklı Yöre, Ülke, Kültürden insanları bir araya getirmektedir. Bu insanlar arasında iletişim kurulmasına ve kültürel paylaşımlar gerçekleştirilmesine yardımcı olması bakımından semtimize önem kazandırmaktadır.

İnsanlar sosyalleşmek ve alışveriş yapmak için özellikle Alış veriş merkezlerine yoğun ilgi göstermektedirler. Bu yüzden bölgemiz de birçok Alışveriş Merkezi bulunmaktadır. Bununla birlikte alışveriş merkezleri, ticareti canlı tutmakta ve sektörde iş yapan firmalara eleman ihtiyacı doğurmaktadır. Özellikle eleman ihtiyaçlarının karşılanması noktasında Beylikdüzüişilanları.com olarak bundan sonraki süreçte bu firmalarımıza öncelikle destek vereceğiz. Başka bir deyişle yanınızdayız. 

Beylikdüzü İş İlanları vasıfsız

Üstelik Beylikdüzü, İstanbul’un gelişen ve gözde semtlerinden birisidir. İnşaat, mobilya ve otomotiv gibi birçok sektörde iş yapan firmalar istihdam etmek üzere, ara eleman veya yönetici olarak mavi yaka ve beyaz yaka iş ilanları yayınlayarak personel eksikliklerini kapatmaya çalışmaktadırlar. Bu nedenle sektörler de faaliyet gösteren İnşaat, mobilya, otomotiv, Tekstil, Ev Gereçleri, Temizlik Ürünleri, Kozmetik Ürünleri, Perakende ve Dokuma firmalarının eleman ihtiyaçlarını karşılamak ve onların iş ilanlarını yayınlamak için beylikdüzüişilanları.com olarak faaliyete geçmiş bulunmaktayız. Üstelik 2021 yılı tüm yayınlarınızı sitemizde ücretsiz olarak yayınlayacağız.

Sonuç olarak eleman ihtiyacı duyulan ve birçok farklı pozisyon için firmalar tarafından oluşturulan beylikdüzüişilanları.com, iş arayanların özellikle niteliklerine uygun işi bir an önce bulmaları için sürekli güncellenmektedir. Kısacası beylikdüzüişilanları.com sitesinin sektörde bulunan firmalara iş ilanlarının yayınlanması ve öncelikle iş arayan kişiler içinde uygun iş bulunması noktasında fayda sağlayacağını inanıyoruz. Her şeyden önce yanınızdayız.

TOP